Meie signatuurrada asub Põhja-Rootsis Skelleftea linnas Latitude 64° tehase lähedal. Raja nimeks on “Terminalen”. Antud rada on discgolfarite poolt väga kõrgelt hinnatud ning kuulub maailma TOP10 parima raja hulka. Terminalen’is korraldatakse Skandinaavia Openit ja Skelleftea Openit. 2017. aasta Skelleftea Openi rajaga saab tutvuda siin: http://bit.ly/2CLQSYE. Skelleftea Terminalen’i discgolfipark on meile suureks eeskujuks. See rada on ehitatud hoole ja armastusega.

Eestis kuuluvad meie portfooliosse Kuutsemäe discgolfipark, mis võõrustab Eesti Suviseid Meistrivõistluseid 2017. ja 2018. aastal. Oleme ehitanud valmis Paunküla discgolfipargi, Tuhamäe discgolfipargi, rajanud pargi Rene Buschi tenniselaagrisse Muhu saarel ning lähiajal on valmimas Türile Metsajõe puhkekeskusesse korralik 18-korviga discgolfipark. Samuti on meie poolt rajatud ka Paide Ülejõe discgolfipark.

Kas Sinu poolt tellitud discgolfipark on meie järgmine projekt? Võta ühendust, selgitame välja parima lahenduse ja lööme käed.

// Kuutsemäe discgolfipark.