Teenused:

 • Discgolfipargi rajakujundus
 • Kaardistamine ja mõõtmine
 • Tiialade ehk viskealade ehitus
 • Maastikutööd ja haljastus
 • Võistluste ja koolituste korraldamine
 • Infotahvlite disain ja graafika

Tooted:

 • Discolfi korvid ja jalad

Latitude 64 Trainer discgolfikorv

Korvi ülemine osa on konstrueeritud nii, et välimine ring kette saavad liikuda korvi keskosa suunas, kuid vajuvad alati algasendisse tagasi. Kettide sisemine ring saab liikuda sõltuvalt kettalt saadud survest kas paremale või vasakule, aga vajuvad seejärel alati keskele tagasi. Väga palju korvi ketta püüdmise omadustest sõltub kasutatavatest kettidest. Latitude64 Trainer korv on PDGA poolt litsentseeritud ning võimaldab korraldada PDGA võistlusi kuni B-kategoorias.

Latitude 64 Trainer korvil on 13 sisemist ja 13 välimist ketiriba. Ketid on ilmastikukindlad. Korvi teised elemendid on värvitud ja kaetud kaitsekihiga ning korvil on lisamutrid, et saavutada veel parem stabiilsus. Korv käib lahti kaheks osaks ning tänu rattale on seda kerge transportida.


Latitude 64 PRO Elite discgolfikorv

Korv on valmistatud kõrgkvaliteetsest materjalist, mistõttu on see vastupidav ja funktsionaalne. Ketid ja toru on metallist ning korv ja korvi ala- ja ülaosad kaetud pulbervärviga, et saavutada parim kaitse ja vastupidavus. Kahekordsed ketid (14 sisemist ja 14 välimist) ning sik-sak muster korvi sees vähendavad ketta korvist välja kukkumise võimalust. Kollane värv ning lai ülemine äär muudavad korvi kergesti märgatavaks ka hämaras valguses ning kehvades ilmastikuoludes. Korviga on kaasas lisamutrid, et saavutada veel parem stabiilsus.

Latitude 64 PRO Elite discgolfikorv litsentseeritud PDGA poolt ning sobib kasutamiseks rahvusvahelisel tipptasemel võistlustel.

Rohkem infot Latitude 64 korvide kohta. http://www.latitude64.se/products/baskets


EARTH FOOT D60 korvijalg

Püsivaks korvi paigaldamiseks mõeldud jalga võib kasutada ka infotahvlite ja teemärkide jaoks.

Korvide aluskerad – Kiili Betoon

Kiili Betooni toodetud betoonpoolkera on väga mugav lahendus korvide paigalduseks discgolfirajale. Poolkera võimaldab paigaldada korvi lihtsalt ja mugavalt ning vajadusel on võimalik korvi asukohta muuta. Lisaks puudub korvide paigaldamiseks vajalik detailplaneering, sest kaevetöid ei tehta. Poolkera on piisavalt raske, et hoida korv püsti ka rasketes ilmastikuoludes.


Rajakaardid

Väike rajakaart

Väike rajakaart (28 x 40 cm) on valmistatud tugevast materjalist. Jala kõrgus on 124 cm ning see on kaetud metallikaitsevahendiga, mis takistab roostetamist.

Suur rajakaart

Suur rajakaart (40,6 x 50,8 cm) on valmistatud tugevast materjalist. Jala kõrgus on 122 cm ning see on kaetud metallikaitsevahendiga, mis takistab roostetamist.


Infotahvel

Esimene kontakt mängijatele rajaga on infotahvel. Infotahvlile märgitakse rajakaart, reeglid ning muu oluline teave.. Samuti saab sinna lisada sponsorid, kes on aidanud kaasa raja ehitamisel.

Tahvel on viimistletud metallikaitsevahenditega, mis muudavad selle ilmastikukindlaks.

Tahvli saab tellida kahes mõõdus:

 • Standard: laius 117 cm, kõrgus 220 cm. Tahvlimõõt 105 x 70 cm.
 • Suur: laius 197 cm, kõrgus 277 cm. Tahvlimõõt 186 x 115 cm.

 • Mandod, OB-tokid ja rajaelemendid
 • Discgolfiketaste müük ja rent

Trilogy ketaste maaletooja Baltikumis on CDG OÜ. Trilogy keskladu asub Tallinnas Mustamäel CDG Discgolfikeskuses aadressil Kassi 12. Ladu on avatud E-R 10:00-18:00.

FB: Marko Narits / E-mail: marko@cdg.ee / Telefon: 551 8854