Pakume discgolfipargi rajamisel alati parima ja paindlikuma lahenduse.  Meie klientideks on nii eraettevõtted kui ka avalik sektor. Esmane konsultatsioon on tasuta. Koostame alati personaalse pakkumise vastavalt maa-ala võimekusele, kliendi soovidele ja eelarvele.


Paketid:

  1. DGS Start pakett on mõeldud 6-17 korviga discgolfipargi rajamiseks. Rada on mõeldud enamjaolt algajatele või discgolfi harrastajatele. Keskmine radade pikkus on 50-80m ja tegemist on PAR3 (kolme viskega korvi) radadega. DGS Start paketti on tulevikus võimalik täiendada ning viia see Elite või Pro paketi kujule kui raja asukoht seda võimaldab. Tavapärane praktika on, et esialgu ehitatakse valmis 9-korviga rada ning pärast ühe või kahe aasta möödumist täiendatakse seda ning viiakse 18-korviga discgolfipargi kujule.

Kellele: Start on ideaalne pakett vallale või puhkekeskusele, et luua lisaväljund sportlike tegevuste arendamisel. Rada sobib koolituste ja nädalamängude korraldamiseks.

Sisaldab: konsultatsiooni, professionaalset rajadisaini, PDGA poolt litsentseeritud Latitude 64° Trainer discgolfikorve (9tk), rajakaarte ja viskealamärgiseid, infotahvlit, disaini, transporti ja paigaldust. Hind: 4750€*


  1. DGS Elite pakett on mõeldud minimaalselt 18-korviga discgolfipargi rajamiseks. Keskmine radade pikkus on +80m, raja PAR on 54+.

Kellele: Elite pakett mõeldud radade jaoks, mida kasutavad eelkõige discgolfi harrastajad. See on jõukohane kõikidele, kuid pakub pinget ka edasijõudnud mängijale. Rada sobib koolituste ja nädalamängude korraldamiseks.

Sisaldab: konsultatsiooni, professionaalset rajadisaini, PDGA poolt litsentseeritud Latitude 64° Trainer discgolfikorve (18tk), rajakaarte ja viskealamärgiseid, infotahtvlit, disaini, transporti ja paigaldust. Lisaks pakume juurde kunstmuru tiialade ehitamiseks 2x4m. Tiialade ehitus hinna ei ole hinna sees. Vajadusel lisame need projekti. Hind: 10 000€*


  1. DGS Pro pakett on mõeldud minimaalselt 18-korviga discgolfipargi rajamiseks. Keskmine radade pikkus on +100m, raja PAR 57+. Antud rajal on võimalik korraldada Eesti Discgolfi Liidu poolt korraldatud karikaetappe ja PDGA võistluseid lisaks nädalamängudele ja koolitustele. Antud rada omab DGS Pro kvaliteedimärki ning omab kõrgeimat kategooriat Eesti discgolfiparkide seas. Rada pakub pinget ja on paras väljakutse ka omaala tippudele.

Kellele: Pro paketis loodav rada on mõeldud eelkõige professionaalseks kasutamiseks ja edasijõudnud mängijatele.

Sisaldab: konsultatsiooni, professionaalset rajadisaini, PDGA poolt litsentseeritud Latitude 64° Pro Elite discgolfikorve (18tk), kõrgendatud puitraamil tii-alasid ehk viskealasid koos kunstmuruga, rajakaarte ja viskealamärgiseid, infotahvlit, disaini, transporti ja paigaldust. Lisaks korraldame avavõistluse ning varustame teid rendiketastega. Tegemist on võtmed-kätte lahendusega. Hind: 15 000€*


  1. DGS Gold pakett on mõeldud tipptasemel discgolfipargi rajamiseks. Korvide arv on vastavalt 18-27 korvi. Tegemist on Eesti ja Euroopa mõistes tippraja ehitamisega, kus saab korraldada maailmatasemel PDGA võistluseid. Rada on väljakutsuv ka Eesti Meistrivõistluste korraldamiseks. Disc Golf Gold paketile väljastatakse kõrgeim sertifikaat. Minimaalselt on tegemist 18-korvi ja +120m rajaga. Raja PAR on 60+. Lisaks PAR3 on mitmeid PAR4 ja ka PAR5.

Kellele: Gold pakett on mõeldud eelkõige ettevõtetele ja haldusüksustele, kes soovivad korraldada professionaalsel tasemel discgolfi võistluseid ning tuua enda juurde tippmängijaid.

Sisaldab: konsultatsiooni, professionaalset rajadisaini, PDGA poolt litsenteeritud Latitude 64° Pro Elite discgolfikorve (18tk), eridisainkleebiseid korvidele, kõrgendatud puitraamil tii-alasid ehk viskealasid koos kunstmuruga (2x5m), rajakaarte ja viskealamärgiseid, infotahvlit, disaini, transporti ja paigaldust, PDGA sanktsioneeritud avavõistluse korraldamist ning rendikettaid.


Gold paketti kuulub lisaks: raja disainimine koostöös Euroopa parimate discgolfaritega. Raja peadisaineriks on maailma paremiku kuuluv mängija, kes annab rajale oma nime “Designed and approved by..”. Tegemist on võtmed-kätte lahendusega ning paketis on 1-aastane järelhooldus. Hind: alates. 25 000€*

Pakume lisaks reklaammaterjalide loomise võimalust: rada tutvustavat HD-droonivideot, sponsormaterjalide koostamist ning erinevaid kujundus ja turundustöid.

*Hinnad alates.

**Hindadele lisandub käibemaks.

***Hinnapakkumisele eelnev konsultatsioon ja külastus on tasuta.

****Tasuta järelhooldus 1-aasta vaid Gold paketiga. Hinnad ei sisalda pinnasetöid.