5 põhjust, miks valida Disc Golf Solution:

  1. Pakume tasuta konsultatsiooni lähtuvalt tellija soovidest ning võimalustest.
  2. Meie meeskonna liikmed on sertifitseeritud PDGA (Professional Disc Golf Association) poolt ja omavad TD (Tournament Director) kvalifikatsiooni.
  3. Meie hinna ja kvaliteedi suhe on õiglane. Me loome pikaajalist väärtust.
  4. Teeme koostööd ja tarnime discgolfi varustuse Euroopa juhtivalt discgolfi varustuse tootjalt Latitude 64°.
  5. Meiega sõlmitud kokkulepped pädevad. Me ei hiline ja oleme alati graafikus.

Disc Golf Solutions on saanud alguse Eesti suurima discgolfiklubi Chilli Disc Golf tegijate poolt. Oleme Baltikumi suurima müügivõrgustikuga hulgi- ja jaemüüja. Meie valikusse kuuluvad kolm discgolfi varustuse brändi – Latitude 64°, Dynamic Discs ja Westside Discs (kokku Trilogy Discs).

2017. aastal olid Trilogy kettad enimmüüdud kettad Baltikumis. Trilogy ketastega mängivad 2017. aasta valitsevad maailmameistrid Ricky Wysocki ja Paige Pierce ning Eesti esinumbrid Silver Lätt ja Kristin Tattar.

Lisaks korraldame erinevaid võistluseid. 2017. aastal olid meie suurimateks saavutusteks Trilogy talvetuuri läbiviimine ja Latitude64° Festivalide korraldamine Otepääl ja Kõrvemaal, kus osales ca 500 discgolfarit 6 riigist. Samuti olime peakorraldaja Eesti Suvistel Meistrivõistlustel 2017 Kuutsemäel ja Valgjärvel. Disc Golf Solutionsi eestvedajad on käivitanud Tallinna ja Tartu discgolfikeskused. Oleme ehitanud mitmeid discgolfi radu, teiste seas Kuutsemäe kolme tasemega PRO-rada, Paunküla, Tuhamäe ja Türi rajad.