Disc Golf Solution on oma ala tipptegija discgolfiparkide ehitamisel ja -varustuse tootmisel. Disc Golf Solutioni eesmärk on pakkuda kindlat kvaliteeti koostöös maailma parimate mängijatega. Meie mentoriks on Soome üks parimaid discgolfareid Teemu Nissinen, kes kuulub Team64° ridadesse. Lisaksi töötame koos kahekordse maailmameistri Ricky Wysockiga.

DGS koostööpartner on Rootsi discgolfibränd Latitude 64°. Latitude 64° moto “When quality matters” on ühtlasi ka meie motoks. Kvaliteet on oluline! Seetõttu ei paku me soodsaimat hinda ega kehvast toormaterjalist toodetud varustust. Pakume tooteid, millesse me ise usume ja mida julgeme oma sõpradele soovitada.

Discgolfipargi ehitus on etapiline ja järjepidev töö, mis eeldab nii tellija kui ka tarnija osalust.

  • Parima discgolfi pargi lahenduse leidmiseks pakume tasuta konsultatsiooni, mille raames selgitame välja tellija vajadused ning võimalused ja aitame valida sobivaima paketi meie teenuste hulgast. Meie eesmärk on luua püsiväärtust. Armastame seda, mida teeme.

Tööprotsess koosneb kolmest etapist:

*Start ja Elite radade ehitamiseks kulub orienteeruvalt 6-8 nädalat. PRO ja Gold discgolfiparkide puhul on eeldatav aeg pikem.

KONSULTATSIOON – meie sertifitseeritud rajaehitajad vaatavad üle maa-ala ja pakuvad välja parima lahenduse ning paketi discgolfipargi rajamiseks. Iga plaanitav discgolfipark on erinev ning suuresti sõltub raja raskusaste ka raja asukoha suurusest ning võimalustest. Korraliku 9-korviga Disc Golf Solution Start raja loomiseks on vaja 6-7 hektarit ja 18-korviga Elite raja jaoks 12-13 hektarit maad. PRO ja Gold rada nõuavad eelduslikult 20 hektarit maad. Iga maa-ala on erinev, mistõttu vaatame enne rajapaketi valikut ala üle, konsulteerime ja teeme seejärel lähtuvalt kogutud infost hinnapakkumise.


PROJEKTEERIMINE JA TÖÖDE LÄBIVIIMINE – discgolfipargi projekteerimine, kujundamine, mõõtmistööd ja projektijuhtimine toimub koos Eesti ning Skandinaavia tipptasemel discgolfaritega. Vastavalt vajadusele teostame maastikutöid, ehitame kunstmuruga kaetud viskealad ja erinevad rajapunktid ning paigaldame rajatähised. Raja ohutuse tagamiseks ehitame vajadusel kaitsetõkiseid ning ka puude kaitseid. Seejärel tellime ja paigaldame Latitude 64° discgolfi varustuse. Viimistlusfaasis seame üles rajakaardid ja reeglite- ja infotahvlid.


RAJA AVAMINE – korraldame teile raja avamise võistluse ning discgolfi koolituse. Seame soovi korral üles ketaste rendi- ja müügipunkti. Koostame koos raja edasise arendiplaani. Discgolfiraja ehitus ei ole ühekordne töö, vaid nõuab järjepidevat hooldust ja arendust.