Mis väljundeid pakub kvaliteetne discgolfipark?

Kvaliteetne discgolfipark, aktiivne B2b müük ja läbimõeldud lisateenuste valik on võimeline rajainvesteeringu tagasi teenima juba esimesel aastal – rada ise peab vastu aga vähemalt 10 aastat ning ei nõua lisainvesteeringuid v.a. pinnase hooldust (muru niitmine, puude-põõsaste korrastamine).

Konkurentsieelis ettevõtete jaoks – ettevõtted valivad oma firmaürituste jaoks asukoha enamasti vaba-aja võimaluste järgi. Discgolf on üks parimaid firmaürituse tegevusi, mis kaasab kogu kollektiivi mitmeteks tundideks. Discgolfi koolituse ja võistluse läbiviimine on suhteliselt odav.

Tasuline raja broneering võistlusteks, koolitusteks ja ettevõtetele – selleks, et ettevõte saaks oma firmasisest turniiri korraldada on erinevad puhkekeskused küsinud firmadelt rajabroneerimise tasu. Enamasti on jäänud see suurusjärku 200-300€ ca. 5 tunni eest. Samuti saab tasu küsida võistluste korraldajatelt.

Eripaketid ettevõtetele n. öödiscgolf – pakute tasulist päevaprogrammi? Lisage valikusse ka öine discgolfi LED-tulukeste mäng, talvine discgolf lumelintidega, trikivõistlused, täpsusmängud, võistluste korraldamine jne. Seda kõike saab arvestada nii tunnihinnas kui eraldi paketina.

Tasuline baaskoolitus – miks on vaja erinevaid kettaid? Mis on eestkäsi ja tagantkäsi? Putt!? Mitme viskega peab korvi saama? Ohutusnõuded? Näpunäited? Kuidas käib punktiarvestus ja mis on täpsed reeglid. Baaskoolitust pakutakse keskmiselt 10-30€/in ja min. grupp on 6 inimest. Meie koolitame teid, teie saate edaspidi koolitada oma kliente raha eest. Võimalusel saab leida ka sobivad discgolfari, kes käib vastavaid koolitusi läbi viimas.

Ketaste müük ja laenutus – kehtib reegel, et esimene ring laenutad (paar € komplekt) ning ringilt tulle ostad oma esimese ketta. Jaemüügikate ühele algajate komplektile ehk kolmele kettale on orienteeruvalt 15€/komplekt. Varustame teid jooksvalt kõige vajalikuga. Lisatulu garanteeritud.

Tasuline rajakasutus juhukülastajatele – juhul kui klient ei ööbi kohapeal, siis näiteks Valgehobusemäe küsib 2€/ring ja Kuutsemäe 5€/päevapilet raja kasutustasu. Teie vaba valik, kuidas koormust rajal reguleerida. Hea raja puhul on täitsa mõistlik küsida sümboolset tasu raja hooldamiseks.

Discgolfi klubiüritused ja võistlused – discgolfi kommuun Eestis on väga suur. Iga nädalavahetus aastaringselt korraldatakse erinevaid võistluseid Eestimaa eriotsades. Alati on vaja majutada/toitlustada 30-100 inimest. Hea rada ei jää huvilistele märkmata ning näiteks Kuutsemäe Otepääl teenib suvehooajal päris märkimisväärse osa sissetulekust just võistlustel majutuse ja toitlustuse pakkumisega. Lisaks korraldavad erinevad Eesti ja Soome klubid erinevaid päevi alates kevadpäevades lõpetades talvepäevadeni välja. Kus oleks parem neid korraldada kui mitte discgolfiraja vahetusläheduses asuvas majutus- ja toitlustusasutuses.

Kohalikud nädalamängijad ning “kohvikukäive” – olete ühiskondlikult aktiivsed? Leidke kohalik kogukond discgolfareid üles! Nad aitavad tekitada populaarsust regulaarsete nädalamängudega. Näljased ja janused mängijad leiavad kosutust just teie kohvikust.

Kas hakkame üheskoos uut discgolfiparki planeerima? 😉